Українською на русском
 Головна сторінка
 Про компанію
 Автосервіс
комп‘ютерна діагностика
чистка форсунок і паливної системи
звук (магнітоли і аукустика)
сигналізація і центральні замки
експрес заміна масла
ремонт двигуна
ремонт АКПП, КПП
ремонт ходової
шиномонтаж
розвал сходження
 T.I.R-сервіс
 Автомагазин
 Обладнання та інструмент
 Додаткові послуги
Контакти
Інтернет-магазин Формула
Формула.Наволині
БОШ Автосервіс Формула
  Наша адреса

вул. Шахтарська, 27 Б,
м. Нововолинськ,
Волинська обл.,
Україна, 45490

телефони:
сервіс -
       (+380 3344) 3-24-78
       (+380 67) 922-33-44
запчастини
       (+380 3344) 4-10-04
       (+380 67) 125-27-71

E-mail:  info@formula.org.ua
Веб:      www.formula.org.ua

  Розклад роботи
понеділок - субота 800-1800
перерва 1300-1400
  Наш прайс
  Наші партнери
Чистка форсунок і паливної системи
Компютерна діагностика Чистка форсунок і паливної системи

Впорскування палива в циліндри відбувається через форсунки, а його кількість автоматично регулюється часом відкриття форсунок. Незалежно від якості палива, з плином часу форсунки забруднюються, зменшується їхній робочий перетин. У результаті падає потужність, утруднюється запуск, погіршується прийомистість, з'являються смикання і провали. У переважній більшості випадків ці проблеми вирішуються своєчасної промиванням форсунок. Для цих цілей існує як спеціальне обладнання, так і спеціальні рідини. Процедура займає півтори-дві години, а ефект може бути значним. Рекомендований пробіг між промиваннями форсунок становить 20-30 тис. км.
Автоцентр «ФОРМУЛА» має в своєму розпорядженні усім необхідним обладнанням, що дозволяє проводити всі види ремонту паливної системи, від дрібних налагоджувальних робіт до великого капітального ремонту. На нашому СТО ми можемо запропонувати Вам ремонт паливної системи і точне налаштування всіх елементів системи.

Для того, щоб Ваш автомобіль і система уприскування працювали ідеально, приблизно кожні 20-40 тис. км необхідно проводити повну діагностику та промивку інжекторів і моновприску. Як правило, першими ознаками забруднення інжектора є втрата потужності двигуна, а також своєрідні посмикування. Найчастіше збільшується витрата палива і погіршується робота двигуна.
Виявивши хоча б один з перерахованих вище факторів - не зволікайте з ремонтом. При неправильної роботи інжекторної системи збільшується або зменшується кількість палива, яке подається в систему впорскування. Подібний процес може призвести до відкладення нагару на свічках запалювання, що, надалі, є причиною детонації двигуна. Доводити двигун до такого стану, звісно, не бажано і недопустимо.
У зимову пору року, коли випаровуваність бензину мінімальна, особливо помітні зміни в роботі двигуна. Як правило, ці зміни обумовлені забрудненням форсунок, що призводить до нестабільної і часто переривчастої роботи двигуна. Затягувати з промиванням не варто. Але якщо таке вже сталося - звертайтеся до професіоналів. За допомогою сучасного устаткування фірми LAUNCH на Автоцентрі «ФОРМУЛА» Вам проведуть повну і якісну діагностику системи інжектора.
Ми з радістю допоможемо вам у придбанні та встановленні необхідних елементів інжекторної системи на будь-яку марку вашого автомобіля.
На Автоцентрі «ФОРМУЛА» проводиться комп'ютерна діагностика за допомогою спеціалізованого діагностичного обладнання фірми LAUNCH. Після аналізу результатів надається висновок про стан і роботу системи в цілому і окремих виконавчих механізмів. За результатами діагностики проводиться усунення виявлених несправностей в роботі інжекторної системи.

Третяк Сергій Євгенович
тел.+38 03344 4-10-04,
моб.+38 067 738 18 51про компанію автосервіс автомагазин T.I.R. сервіс додаткові послуги контакти