Поиск товара:    Расширенный

Вы здесь: Начало > Статьи > Описания > АВТО ПЕРЕВІРЕНО AUTO.RIA.ua

АВТО ПЕРЕВІРЕНО AUTO.RIA.ua

Автоцентр "Формула"  разом із сайтом AUTO.RIA.com запустив спільну програму «Авто перевірено AUTO.RIA.com» Проект дає змогу провести повну діагностику автомобіля з отриманням детального звіту (протоколу перевірки) про технічний стан авто. Одна із переваг такої діагностики полягає в тому, що потенційний покупець може замовити її не виходячи з дому на сайті AUTO.RIA.com. Йому не потрібно їхати за тисячі кілометрів для того, щоб оглянути транспортний засіб, який сподобався в Нововолинську, витрачати на поїздку гроші та свій час. Достатньо замовити на сайті, та отримати комплексну перевірку від професіоналів автоцентру «Формула». Результати допоможуть визначитись і бути впевненим в авто, що купуєте. Продавець звичайно може відмовитись виконувати діагностику за яку платить потенційний клієнт (покупець). Висновок — йому є що приховувати. Вартість діагностики залежить від обраного пакету послуг та обраної станції технічного обслуговування.

Щоб пройти діагностику авто, Вам необхідно замовити зручний пакет послуг на AUTO.RIA.com та оплатити вартість послуги, про все інше потурбується менеджер сайту:

- запише Вас на діагностику; - проконтролює проходження діагностики;

- отримає резюме діагностики авто та розмістить на сайті AUTO.RIA.com під Вашим оголошенням;

- після цього оголошення отримає помітку «Авто перевірено AUTO.RIA», статус «горячее» на 2 тижні і оновлення дати публікації, що збільшить увагу та підвищить довіру потенційних покупців.

Детальніше про те, що входить в комплексну перевірку дивіться у протоколах діагностики «Авто перевірено AUTO.RIA»

Зразок протоколу