UA RU
Кошик 0

Запчастини для BMW (БМВ)

Виберіть модель, рік, тип двигуна та об'єм, щоб підібрати точні запасні частини для вашого BMW

  • За маркою авто
  • За VIN-кодом
  • За держномером
BMW
Виберіть модель
Рік випуску
Двигун
Модифікація
12345678I3I8X1X3X4X5X6Z1Z3Z4Z8
Введіть VIN-код свого автомобіля Знайти
Введіть держ.номер свого автомобіля Знайти

Каталог запчастин БМВ

Автозапчастини BMW також виготовляються сторонніми виробниками, а флагманський бренд передає ліцензування на аутсорсинг для зниження витрат. Інакше кажучи, вся продукція дружніх ліцензованих виробників перебуває під контролем якості. Якщо ви купуєте запчастини в останніх, то отримуєте ті самі деталі тільки без логотипу бренду.

За автомобілями BMW необхідно ретельно доглядати, вибираючи якісне паливо та масло та, звичайно ж, використовуючи оригінальні запасні частини для старих деталей.

Існують такі категорії запчастин

Основні деталі, за ремонтом та обслуговуванням яких звертаються власники BMW:

Технічне обслуговування BMW потребують повітряні фільтри, ремені ГРМ, паливні фільтри, гальмівні колодки, передні щітки, масляні фільтри, свічки запалювання, фільтри салону та гума.

Які запчастини купуються для автомобілів цього виробника?

Навіть найнадійніші автомобілі вимагають періодичної заміни витратних деталей, таких як двигун та навігаційна система. Як власник такого чудового автомобіля, ваше завдання – купувати найякісніші запчастини для вашого BMW. До них відносяться трансмісії, двигуни, прокладки, системи мастила, механізми ГРМ, ремінні передачі, компоненти паливної системи, гальмівні системи, гальмівна рідина, датчики зношування, вакуумні насоси та різні фільтри. Все це – важливі компоненти автомобіля. Власники автомобілів цієї марки прагнуть підтримувати свої машини у хорошому технічному стані і тому регулярно проходять технічне обслуговування. При заміні витратних деталей автовласник зобов'язаний купувати оригінальні або ліцензійні запчастини у надійному інтернет-магазині.

Що потрібно знати перед замовленням запчастин BMW?

По-перше, самостійно перевірте поточні ціни на запчастини BMW. Знайдіть їх на невеликій табличці під капотом або випишіть із документів. Пройдіть технічне обслуговування у спеціаліста - визначте, чи потрібний ремонт чи повна заміна; зайдіть у каталог запчастин BMW та виберіть потрібні вам деталі.

Переваги оригінальних запчастин BMW полягають у наступному

Також можливий перепродаж точно таких же деталей із заводу в роздрібну торгівлю. Вони такі самі, як і оригінальні деталі, з тією різницею, що на них немає логотипу автовиробника. Швидше він був нанесений у процесі виробництва, а потім видалений. Це пов'язано з тим, що роздрібні торговці повинні платити авторські відрахування, щоб використати такий товарний знак, як BMW.

Якщо вам пропонують деталь від ненадійного виробника, не купуйте її.

Навіть якщо деталь відповідає специфікаціям, відсутність офіційного схвалення виробника автомобіля є основою відмови у гарантійному обслуговуванні чи ремонті.
Деякі неоригінальні деталі можуть бути як підробкою, і заводським браком.

Як правило, неоригінальних запчастин немає, як і аналогів. Однак якщо вам пропонують те, що насправді неможливо, остерігайтеся. Ваш автомобіль не потребує таких деталей.
Крім того, заощадити на купівлі запчастин може тільки дуже заможна людина, якій не важко оплатити майбутній ремонт.